Tłumaczenie z języka niemieckiego i na język niemiecki

Usługi

Tłumaczenia tekstów

Firmy i osoby, które utrzymują współpracę lub partnerstwo za granicą często potrzebują tekstów do komunikowania się w języku obcym. Tutaj nasze usługi nie mają żadnych ograniczeń: tłumaczymy prezentacje, e-maile, korespondencje, listy, strony internetowe lub inne oferty multimedialne. Ponadto tłumaczymy instrukcje obsługi oraz podręczniki, które są jedną z naszych specjalności. Poza tym pomożemy w tłumaczeniu międzynarodowej prasy lub prywatnej korespondencji w języku niemieckim i polskim.

Specjalizacje

Podejmujemy się zadań tłumaczeniowych w całym kraju (w Niemczech i Polsce).

Tłumaczenia ustne

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze są zarezerwowani dla różnych celów. Możemy pomóc w organizacji spotkań, negocjacji i prezentacji lub towarzyszyć Ci podczas konferencji, seminariów i innych spotkań. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu poszczególnych spotkań i elokwencji naszych pracowników możemy idealnie przygotować Cię na każdą okazję związaną z przemówieniem w języku niemieckim.

Specjalizacje

Podejmujemy usługi tłumaczeniowe w Niemczech w regionach: Nördlingen, Donau-Ries, Heidenheim an der Brenz, Donauwörth, Ingolstadt, Eichstätt, Günzburg, Dillingen i Augsburg.

Korekta

Jeśli masz już gotowy tekst przed sobą, ale chciałbyś dokładnie sprawdzić jego poprawność, wystarczy skontaktować się z nami! Teksty sprawdzają nasi native speakerzy, którzy wyszukują błędy w tłumaczeniu i weryfikują poprawność formy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że tekst mówi to, co chcesz przekazać.

Specjalizacje

Przyjmujemy zlecenia korekty językowej z całego kraju (z Niemiec i Polski).

laspraje.com

language ● Sprache ● język

 

 

 

 

Sprache ist Bewegung und Veränderung.

Druckversion Druckversion | Sitemap Diese Seite weiterempfehlen Diese Seite weiterempfehlen
© Dr. Marzena Schneider - Übersetzungen und Dolmetscherdienste